” نگاران مهر ” ، یک آژانس مهندسی تبلیغات و بازاریابی سرویس‌محور و خلاق است و وظیفه‌ی ایجاد، طراحی و پیاده‌سازی انواع فعالیت‌های برندینگ، بازاریابی و تبلیغات و توسعه کسب و کارها را داراست، بر روی اهداف و نیاز مشتریان خود تمرکز می‌کند، توانایی آنالیز اطلاعات برای درک و ارائه به مشتریان دارد، خلاقیت را با تکنولوژی ترکیب می‌کند، قیمت‌گذاری را با طیف وسیعی از خدمات و محصولات ارائه می‌دهد بر روی تولید محتوا و مفهوم (کانسپت) تأکید می‌کند، اطلاعات مشتریان را بالا می‌برد، به رشد کسب‌وکار و درآمد فکر می‌کند، معتقد به آموزش و یادگیری است. این مجموعه توانایی ارتباط با مشتری از طریق تمامی کانال‌های دیجیتال دارد و با استفاده از یک تیم خلاق، مفاهیم جدید را کشف می‌کند تا ایده‌های اصلی ارتباطی را تعیین می‌کند. خدمات ما را در یک نگاه در ادامه ببینید.

دپارتمان مشاوره تخصصی

دپارتمان مشاوره ” نگاران مهر ” همانند بانک اطلاعاتی بزرگی است که با هنر پردازش داده ها اطلاعات خام را دسته‌بندی و با تجربه عملیاتی کارشناسان خود در هر حوزه آن را آمیخته می‌کند، همچنین برای اینکه بتواند با سرعت روبه رشد دنیای امروزی همگام باشد ، همیشه خود را به‌روز نگه‌ می دارد تا گـــذر زمـــان نتواند آنها را از دور خارج کند.
” نگاران مهر ” با تکیه بر متخصصین خود در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را نشان می دهد. دپارتمان مشاوره ما مغز کسب‌وکار شماست یک اسکن از وضعیت کسب‌وکار شما را دریافت و شروع به پردازش می‌کند و بهترین راه‌ حل ممکن را برای آن مطرح می‌کند سپس این راه‌ حل وارد بخش‌های دیگر سازمان می‌شود تا شکل اجرایی آن بررسی شود.

مشاوره تخصصی

مغز کسب و کار شماست.

مشاوره برندینگ

مردم پشت سر شما چه می گویند؟

مشاوره تبلیغات

هدف خود را نشانه بگیرید.

مشاوره بازاریابی

سهم بازار از آن شماست.

مشاوره توسعه کسب و کار

تا اوج کنار شما هستیم.

دپارتمان راهکار‌های پیشبرد فروش

شما به یک طرح پیشبرد فروش نیاز دارید تا به‌طور سازمان‌یافته فعالیت‌های بازاریابی شرکت خود را توسعه، پیاده‌سازی، کنترل و ارزیابی کنید. چرا که خروجی تمامی تحقیقات بازاریابی و تدوین برنامه بازاریابی سازمان شما در ابزارها و تاکتیک‌های پیشبرد فروش نمودار خواهد شد. در واقع تأثیر طرح پیشبرد شما بر فروش، به چگونگی استفاده از اجزای انگیزشی و پروموشن ها و اینکه چقدر خوب با استفاده از این اجزا ترافیک مشتریان را به درگاه‌های فروش، ارکان ارتباطی، ابزار تماس و میزهای فروش سازمان بکشید بستگی دارد. طراحی این برنامه مستلزم تجربه، تحقیق و شناخت دقیق بازار و رفتارشناسی مشتریان هست. همچنین انتخاب دوره و زمان‌بندی و استراتژی‌های اجرایی آن در به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه ROI در برنامه بازاریابی مؤثر است.

پیشبرد فروش

افزایش ترافیک مشتریان

برنامه بازاریابی

از قدیم گفتن دو دو تا چهارتا

کمپین فروش

هدف فروش بیشتر است.

بازاریابی محتوا

محتوا است که میفروشد.

بازاریابی رویداد

به رشد خود سرعت دهید.

دپارتمان خلاقیت و نوآوری

این بخش موتور اصلی هر شرکت تبلیغاتی است. خون شرکت از طریق همین بخش در رگ‌هایش جاری می‌شود، چون مسئولیت تولید را بر عهده دارد. کار و شهرت شرکت تبلیغاتی در گروِ فعالیت‌های این بخش است. وظایف و فعالیت‌های بخش خلاقیت بسیار متنوع و در هر شرکت متفاوت است: در بیشتر شرکت‌ها، نویسندگانِ متون تبلیغاتی و مدیران هنری با هم و در قالب گروهی هماهنگ کار می‌کنند و در مواقع نیاز از فکر و استعداد سایر طراحان و هنرمندان بخش تولید نیز کمک می‌گیرند. گاهی اوقات وظیفه‌ی برقراری ارتباط میان شرکت و مشتری از طریق فردی در دپارتمان خلاقیت است، باوجوداین، این وظیفه را بخش تولید نیز انجام می‌دهد. اعضای تیم خدمات خلاق باید به مدیر هنری گزارش بدهند و این وظیفه‌ی مدیر هنری است که هدایت تولید خلاقانه و همچنین تطابق پروژه با برند و طرح اولیه‌ی درخواستی و زمان را به دست بگیرد.

خلاقیت و نوآوری

خون شرکت در آن جاریست

نــام برنـــد

نام کسب و کار شما چیست ؟

هویت بصری برنـــد

لباس و احساس برنـــد شما

بازسازی برنـــد

گرد و خاک خود را بتکانید.

تبلیغات خلاق و تجاری

خلاقانه و متمایز از رقبا دیده شوید.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

گستره فکری این بخش بسیار است چون مخاطب خود را نمی‌بیند و باید تنها با تصور کردن موقعیت او پاسخی برای سؤالات و نیازهای او داشته باشند. همانند اقیانوس است که هیچ انتهایی ندارد هرچه بیشتر جلو می‌روی بیشتر علاقمند می‌شوی و می‌خواهی خلاقیت‌های بیشتری در آن انجام دهی شرط زنده ماندن این بخش به‌روز بودن است. هیچ مرز فیزیکی برای این بخش وجود ندارد از بخش خلاقیت، ایده‌ها را دریافت می‌کند و پس‌ازآنکه آنها را به کدهای صفر و یک تبدیل کرد در معرض دید عموم قرار می‌دهد همانند خانه‌ای هست که درش همیشه به روی مشتریان باز است. در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ آژانس مهندسی تبلیغاتی ” نگاران مهر ” فقط کافی است نقشه ذهنی خودتان را برای ما بکشید ما به آن زندگی می‌بخشیم.

دیجیتال مارکتینگ

ورود به دنیای بدون مرز

طراحی وبسایت

مدیریت شبکه اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

Public relation

روابط عمومی تجاری

دپارتمان طراحی گرافیک

در میان حواس پنج‌گانه حس بینایی اهمیت ویژه‌ای دارد. درمیان محرک‌های بصری رنگ‌ها دارای بار عاطفی و هیجانی هستند و می‌توانند در انسان حالت‌های متفاوتی مانند شادی و آرامش ایجاد کنند. اطبای قدیم بر مبنای رنگ اعضاء مختلف بدن بیمار، تا حد زیادی بیماری وی را به‌درستی تشخیص می‌دادند. دانش و خلاقیت در این بخش اساس یک طرح را تشکیل می‌دهد درواقع لباس برند توسط این بخش دوخته می‌شود روحیه این بخش بسیار حساس هست و در غرق شدن در رنگ‌ها اثری را خلق می‌کنند. دپارتمان طراحی گرافیک آژانس مهندسی تبلیغات ” نگاران مهر ” همیشه به دنبال خلق اثری است که از خود به یادگار بماند و بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند.

طراحی گرافیک

خلق اثری که به یادگار می‌ماند

طراحی لوگو

آگهی تجاری

کاتالوگ و بروشور

عکاسی تبلیغاتی