Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/negaranco/public_html/wp-content/plugins/persian-elementor/includes/class-elementor.php on line 28

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/negaranco/public_html/wp-content/plugins/persian-elementor/includes/lib/fonts.php on line 4
داستان ما – آژانس تبلیغاتی نگاران مهر
About-Us

درباره ما بیشتر بدانید ؟!

بررسی های میدانی و ارزیابی نیازهای بازار تجاری – خدماتی شهر های آبادان و خرمشهر ، نیاز و کمبودهای موجود در حوزه فناوری اطلاعات و تبلیغات نوین در سطح منطقه نوپا و روبه رشد آزاد تجاری و اقتصادی اروند ( آبادان – خرمشهر) را نشان میدهد. از این رو كارشناسان عرصه ی فناوری و اطلاعات IT منطقه خرمشهر، از سال 1385 جهت تعیین سطح نیازها و توانمندی های موجود، مبادرت به اجرای چند پروژه آزمایشی در این عرصه نموده اند.
سطوح استقبال علاقه مندان این حوزه ی كاری در راستای توسعه و رشد اقتصادی منطقه ، ما را بر آن داشت كه به ثبت و تاسیس ” شركت نگاران مهر خرمشهر ” اقدام نمائیم. با تصمیم به فعالیت حرفه ای ، شرکت نگاران مهر سعی در تكمیل تیم تخصصی خود از رشته های خاص و مرتبط در این زمینه با گرایش های مدیریت ، مهندسی و هنر در اواخر سال 1385 را نموده است.
امروز این شركت مفتخر است كه توانمندی های لازم را در عرصه رشد تبلیغات مجازی و بصری منطقه آزاد اروند و شهرستانهای خرمشهر و آبادان را داراست. از جمله اهداف عالی این مجموعه ارائه راهکارهای متناسب در حوزه فناوری اطلاعات و مهندسی تبلیغات به معنای حقیقی است. اکنون می توان اذعان داشت كه ” شركت نگاران مهر خرمشهر” با گذشت قریب به 9 سال از فعالیت خود ، با تاسیس دپارتمانهای فناوری اطلاعات ، بازاریابی و تبلیغات ، گرافیک و عکاسی ، تحقیق و توسعه و نیز اتاق فکر و ایده پردازی گامی بلند را در ارتقاء کیفی فرهنگ تبلیغات و ترویج فناوری های نوین منطقه، برداشته است. به همین منظور شركت”  نگاران مهر  ” با ارائه خدماتی کامل و متنوع ، تمام نیازهای مشتریان خود را با کیفیتی شایسته و در زمانی مناسب برآورده می نماید. و این یك ادعا نیست. باور ماست. امیدواریم راهی که آغاز کرده ایم، افزایش فرهنگ و آگاهی مردم منطقه را به دنبال داشته باشد. و یقین داریم در طول این مسیر ، با احترام به اصول اخلاقی و انسانی ضمن رعایت قانون کسب و کار ، نام ” نگاران مهر ” نیز درخشان تر خواهد شد.

برای تداوم این راه ، از كلیه شرکت ها ، مؤسسات و متخصصینی که اندیشه های آنان با دغدغه های توسعه انگاری و هدف های شركت نگاران مهر همسو است، جهت همیاری و همكاری دعوت بعمل می آوریم. این دعوت و تمنای ما فقط برای رسیدن به اهداف استراتژیک مشتریان بوده ، بگونه ای كه شركت نگاران مهر را در گام های بعدی استوارتر می سازد.

هدف ما افزایش سهم بازار و سود مشتریان است. و معتقدیم اولین گام برای بهره مندی از جامعه ای آگاه و شایسته منطقه عزیزمان ، گام برداشتن در راستای این هدف است. ما همواره سعی خواهیم كرد که با درنظر گرفتن مسئولیتهای اجتماعی خود و با استفاده از شفاف سازی و اطلاع رسانی بر سطح آگاهی و فرهنگی منطقه هر روز بهتر از دیروز بیفزائیم. باشد كه به این باور به یاری یكدیگر نائل شویم.