دوره های کاربردی

این که شما مفاهیم و آموزه ها را از چه کسی فرا می گیرید، مهمترین نکته آموزش است. کسانی که در زمینه ی مربوطه، کار کرده اند و به صورت عملی با آن مواجه شده اند، مسلما موارد عملی تر و کاربردی تر را آموزش خواهند داد. در آکادمی نگاران خبری از تئوری های بی استفاده در دنیای واقعی نیست! تمام کسانی که وظیفه آموزش را بر عهده دارند ضمن داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و معتبر، دارای سال ها تجربه در حیطه ی مرتبط با موارد تدریسی هستند.

فشرده و منسجم

کسانی که به دنبال آموزش هستند، دوست دارند سریعتر به نتیجه برسند و بتوانند از آموخته های خود استفاده کنند. دوره های فشرده آکادمی نگاران این اجازه را به شما می دهد تا در زمان معقول و مناسب بتوانید تمام مفاهیم را یاد بگیرید و آن ها را به کار بگیرید. البته در این دوره ها هیچ نکته آموزشی از قلم نخواهد افتاد! در این دوره ها سعی شده مفاهیم اولیه را سریعا آموزش ببینید و در ادامه مفاهیم اصلی را در قالب مثال های عملی پیش ببرید.

مدرک بین المللی

بعد از پایان دوره، از طرف آکادمی نگاران، به شما گواهی پایان دوره داده می شود که در صورت درخواست، از طرف مراجع معتبر، مدرک بین المللی اعطا می شود. همچنین دانش آموختگان برتر و مورد تایید اساتید، در صورت تمایل می توانند به مجموعه نگاران ملحق شده و در این مجوعه استخدام شوند. مجموعه نگاران به دلیل اعتمادی که به کیفیت آموزش آکادمی خود دارد کلیه نیروهای متخصص خود را از افراد شرکت کننده در آکادمی نگاران استخدام می کند.

مدرسان آکادمی

محمد مهدی نجومی

مدرس توسعه ایده و ایده پردازی
مدرس طراحی رابط کاربری ( UI ) و تجربه کاربری ( UX )
مدرس بازاریابی و فروش
مدرس اصول طراحی گرافیک تجاری و خلاقیت در تبلیغات

مهندس علی رخ

مدرس دوره های طراحی وب : ( HTML5 , CSS3 , Jquery, PHP )
مدرس طراحی وب بر اساس سیستم مدیریت محتوی wordpress
مدرس توسعه کسب و کار
مدرس توسعه استارت آپ محور
مدرس توسعه MVP ( حداقل محصول قابل ارائه )

برخی از مشتریان