“برند” ابزاری برای معرفی وجه تمایز!!!

برند یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد. عنوان قانونی برای برند، نشان تجاری است.

اگر نام تجاری محصول شما به درستی و در چارچوب خود تعریف شود باعث افزایش فروش و ایجاد وفاداری مشتری به ایجاد ارزش برای نام تجاری و مهم تر از همه روشی برای رشد کسب و کار و ایجاد انگیزه در مشتری خواهد بود. این امر قسمت مهمی از روند کسب وکار به شمار می رود.

برند سازی یک راه استراتژیک و خوب برای جذب مشتریان جدید هست و زمانی یک مشتری کار شما را می پذیرد که این امر باعث افزایش شهرت آن محصول در بازار می شود.

مشاوره و خدمات در زمینه برندسازی توسط مشاورین ما در” نگاران مهر” با رعایت اصول و چارچوب آن برای مشتری به خوبی صورت می گیرد و تمامی موارد و ضوابط مربوط به برندسازی را برای مشتری توضیح و بازگو می کند. این کار توسط مربی و مدرس ما در “نگاران مهر” در یک فضای حرفه ای برای شما صورت می گیرد.

“نگاران مهر” به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ و نیروهای خلاق و تمرکز در بخش ویژوال برندینگ با سبک های متمایز و اختصاصی متناسب با استراتژی برند شما، هویت برند شما را در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از مشتریان